- Wszystko o produkcie
- Opis
- Cechy
- Opinie klientów
Opis
Filtry do systemów dwuprzepływowych VMC BRINK CLIMATE SYSTEMS
Częstotliwość wymiany filtrów G3, G4, F5 lub F7 jest średnioroczna z czyszczeniem ssaniem i/lub dmuchawą raz na 3 miesiące.
Zaleca się bardzo regularną konserwację i wymianę w razie potrzeby filtrów G3, G4, F5 lub F7 w dwustrumieniowym VMC RENOVENT EXCELLENT 180, RENOVENT EXCELLENT HR SMALL z by-passem w celu zachowania właściwości powietrznych i higienicznych.
Zadaniem filtra G3 (nowe oznaczenie IC 45%) jest ochrona wentylatora i wymiennika przed najgrubszym kurzem wewnętrznym lub zewnętrznym.
Sprzedawane przez 2 - do ekstrakcji lub wdmuchiwania
Cechy
Recenzje
Nie znaleziono recenzji
Question
Masz pytanie ?